sukně zara   |   trenchcoat vinted   |   top  h&m    |   klobouk z benátek   |   boty baťajedno jisto jest. nic není větší zatěžkávací zkouškou partnerského vztahu, než-li řádně ucpaná toaletní mísa. a nic se nevyrovná větší beznaději a zoufalství, než pohled na všechen ten nevábný obsah. inu, poněkud silné kafe pro jindy klidný pondělní večer, jehož tragikomický scénář se nebude, doufám, opakovat přinejmenším následujících sto let, prosím !

pées - obávám se, že jen málokdo je magnetem na katastrofy jako já. čím jsem si tuto pozoruhodnou vlastnost zasloužila, netuším. že však nepřeháním, dokládá mimo jiné i víkendová story "pes vylil čaj na jakubův zbrusu nový macbook". nejspíš bych si měla vybudovat protijaderný kryt, od hlavy k patě se zabalit do vaty a nepřicházet s ničím a nikým do styku. ať zvedne ruku ten, kdo je stejný smolař !

Komentáře

 1. :D text pobavil a věř, že v tom nejsi sama...s podobnýma storkama mám taky svý zkušenosti
  mimochodem ten trenčkot dost dobrej úlovek má milá.mnam!

  OdpovědětVymazat
 2. :D Heh, tak toto mě opravdu pobavilo! Jinak outfit je parádní!
  Meet My Lovely World

  OdpovědětVymazat
 3. Oooo sluší !
  Tak katastrofy máme asi spoločné. Notebook som si poliala čajom niekoľko krát (zopár krát to rozdýchal, no teraz už noťas nemám, radšej používam Ondrov :D) do záchodu mi už niekoľko krát padol telefon (našťastie pred..:D) ba dokonca raz mi padol z balkona k susedovy do balkona a niekoľko krát si dal hi5 o dlaždic len tak v meste. Mojím ďalším neobyčajným talentom je neustále zakopávanie o roh postele, dverí a aké koľvek miesa kam sa zmestí moj malíček :D mohla by som pokračovať. Každopádne vitaj v klube :D je dobré vedieť že na tomto niesom jediný traged :D :-)))) Iw

  OdpovědětVymazat
 4. tak dufam, ze ste to vsetci, vratane psa, prezili :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

- merci za zastaveni

Oblíbené příspěvky