svetr h&m trend     |   sukně m&s    |   boty vagabond   |   brýle charitativní bazarvíc než kdy dřív mi dochází, jak zásadní vliv na mě má setkávání se s novými a novými lidmi. zapříst dvouhodinový hovor s náhodným kolemjdoucím se psem, pouličním muzikantem, prodavačkou v krámě nebo klientem v práci? po mě žádný problém. mnohdy vás totiž obohatí více než police podlamující se pod tíhou moudrých knih. pokud se vám navíc podaří přesvědčit sebe sama, že jste ve správný čas na správném místě, do života vám skutečně začnou vstupovat lidé, kteří vám třeba i díky jedné jediné větě otevřou oči.

pées - a když se navíc v jednom outfitu setkají ty nejmilejší kusy, které vám visí ve skříni, budete mít sluníčkový den i v těchto zakaboněných listopadových dnech.


a jak jste na tom s výřečností s cizími vy?

Komentáře

 1. Toto je super !
  Vždy túžim po tom obliecť sa do niečoho jednofarebného, jednoduchého a minimalistického, no vo finále sa nikdy necítim dobre :( Vždy sa mi to páči na ostatných no samú seba vidím vždy iba v niečom so vzorom :D Myslím že sukňu som tu už obdivovala niekoľko krát, super super !

  OdpovědětVymazat
 2. Ja tak strasne milujem tvoje clanky <3 Ako na piatich riadkoch rozpovies pribeh krasnou cestinou <3

  OdpovědětVymazat
 3. ten outfit sa mi veľmi páči je veľmi netradičný ♥ krásne fotky

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

- merci za zastaveni

Oblíbené příspěvky